8.–14. 8. 2020

Co je to Fulhaus?

Příměstský camp Fulhaus je plný zábavy, při které můžeš zdokonalit svou angličtinu nebo i sportovní, hudební a umělecké dovednosti. Campy doplňuje společný čas strávený v čajovně při diskusích nebo jednodenní výlet do beskydské přírody. Těší se na vás tým lektorů, který tvoří lidé z USA, Turecka stejně jako tým českých vedoucích.

Fulhaus začíná v sobotu 8. 8. 2020 v 9.00 hodin na zahradě KC Mojská – Slezská 874, Český Těšín. Registrace probíhá už od 8.00 hodin. V ceně campu jsou obědy, večeře, pitný režim, materiály pro výuku atp. Nocleh není součástí campu. Po skončení programu (mezi 21–22 hod.) účastníci odcházejí spát domů. Účastníky mohou rodiče vyzvednout po skončení na místě nebo domluvit s organizátory doprovod domů. Více podrobností po přihlášení.

Dopoledne začínáme vždy společným programem, ve kterém nebude chybět talkshow, camp dance, kapela, hry a spoustu dalšího. Po společném programu probíhají sporty nebo sborový zpěv Fusion - dle přihlášení. Po obědě následuje zajímavá výuka "CZENGLISH", ve které učí nejen naši lektoři angličtinu, ale i účastníci se snaží učit lektory česky. V druhé části odpoledne je na výběr z několika workshopů. Po večeři máme společný večerní program s následnou diskusí v čajovně nebo u grilu. Diskuse vycházejí z biblických zamyšlení nad aktuálními životními otázkami. Organizátoři campu jsou křesťané.

Akční cena při přihlášení do 30.6. je 1600Kč. Je možné uplatnit sourozeneckou slevu 200 Kč/os. Věk účastníků 12-19let.