11.–18. 8. 2018

Co je to Fulhaus?

Příměstský jazykový kemp Fulhaus je plný zábavného vyučování nejen cizích jazyků, ale i sportovních, hudebních a uměleckých dovedností. Vyučování doplňuje společný čas strávený v čajovně při diskusích nebo jednodenní výlet do beskydské přírody. Těší se na vás tým lektorů, který tvoří lidé z USA, Turecka a Německa, stejně jako tým českých vedoucích. Profily lektorů najdete v záložce Kempy.


Fulhaus začíná v sobotu 11. 8. 2018 v 9.00 hodin na zahradě KC Mojská – Slezská 874, Český Těšín. Registrace probíhá už od 8.00 hodin. V ceně kempu jsou obědy, večeře, pitný režim, materiály pro výuku a závěrečná garden párty. Nocleh není součástí kempu. Po skončení programu (mezi 21–22 hod.) účastníci odcházejí spát domů. Účastníky mohou rodiče vyzvednout po skončení na místě nebo domluvit s organizátory doprovod domů. Více podrobností po přihlášení.


Dopoledne začínáme vždy společným programem, ve kterém nebude chybět talkshow, camp dance, kapela, hry a spoustu dalšího. Po společném programu probíhají sporty nebo sborový zpěv Fusion - dle přihlášení. Po obědě následuje zajímavá výuka "CZENGLISH", ve které učí nejen naši lektoři angličtinu, ale i účastníci se snaží učit lektory česky. V druhé části odpoledne je na výběr s mnoha workshopů, což je letošní novinka. Po večeři máme společný večerní program s následnou diskusí v čajovně nebo u grilu. Diskuse vycházejí z biblických zamyšlení nad aktuálními životními otázkami. Organizátoři kempu jsou křesťané.

 

Cena při přihlášení do 30. 4. je pouze 1200 Kč. Při přihlášení do 31. 5. je cena 1400 Kč a do 30. 6. 1600 Kč, později 1800Kč. Je možné uplatnit sourozeneckou slevu 200 Kč/os.