11.–18. 8. 2018

Sportovní kemp

Začneme vždy rozcvičením na našem hřišti při několika zábavných míčových hrách. Hlavní část dopoledne věnujeme hře softbalu na venkovním hřišti ZŠ Slezská. Součástí dopoledního sportování bude i angličtina. Rodilý mluvčí vysvětlí nejen pravidla hry, ale bude čas i na diskusi nad hodnotami, které jsou pro sportovce důležité. Otevřeme témata jako fair play, vytrvalost nebo trpělivost. Pokud chceš sportovat víc, můžeš se přihlásit i na odpolední sportovní workshopy! Koukni do nabídky workshopů a přečti si, co tě čeká.

Vedoucí sportovního kempu:

Ahoooj! Jsem studentkou psychologie a společenských věd na Ostravské universitě. Ráda si pochutnám na dobrém jídle, přečtu zajímavou knihu nebo se projdu přírodou (nejlépe v doprovodu psa, nebo přítele Fíka nebo obou :-) ). Jednou týdně vedu atletický trénink pro předškolní děti, ale ani další sporty mi nejsou cizí. Stejně jako předešlé Fulhausy se spolu uvidíme na sportovním kempu, kde bychom vám rádi s Matějem ukázali (a snad i naučili :-) ) od každého sportu něco. Těším se!

Přátelé, jmenuju se Matěj, ale můžete mi říkat čovka. O tom, kdo jsem se s vámi rád pobavím osobně na Fulhausu. Budu se těšit!