11.–18. 8. 2018

Workshopy

Máš šest možností, jak strávit druhou část odpoledne! Tady je nabídka v plné palbě:

1. Sporty

Čekají nás tyto sporty: fotbal, volejbal, florbal, basketbal, workout a atletika! Každý den si zkusíme něco jiného. Pokud ti některý sport zrovna nesedne, můžeš se s vedoucími domluvit a navštívit některý z dalších workshopů. Těší se na vás trenéři Kamča a Matěj, více se o nich dočteš zde.2. English

Pro všechny, kteří se budou chtít hlouběji ponořit do studia angličtiny. Můžete se těšit na zábavný workshop angličtiny s naší rodilou mluvčí Erin z Texasu, která je profesionální učitelkou angličtiny v Praze.3. Vyrábění

Kreativní tvoření nápaditých výrobků pod vedením Michaely.


4. Game camp

Program Game campu:
Sobota 11.8. Stolní hry 1
Neděle 12.8. Bojovka ve městě
Pondělí 13.8. Střelba na různý způsob (airsoft, luk, šipky)
Úterý 14.8. NENÍ (výlet do Beskyd)
Středa 15.8. Bojovka v lese
Čtvrtek 16.8. Stolní hry 2
Pátek 17.8. Olympiáda v netradičních disciplínách

Změny programu vyhrazeny (dle počasí).


5. Hudební

Tým lektorů pod taktovkou Jakuba Pípala ti nabízí široký výběr nástrojů i sólového zpěvu! Stačí si jen vybrat.

Baskytara

Má kytara na tebe moc strun?...Tak baskytara bude pro tebe ideální! Chtěl by si tvrdit muziku, ale nikdy jsi na baskytaru nehrál? Přihlas se na tento workshop a nauč se všem důležitým základům! Nebo nevíš jak posunout svoje hraní na basu? Stojíš na místě a nemůžeš se hnout? Nech si poradit a dostaň svou hru na další úroveň!

Bicí

Nemůžeš v sobě udržet rytmus a pořád do něčeho musíš klepat? Třeba Ti chybí bicí! Na tomto workshopu Tě naučí bouchat v rytmu tak, aby sis zahrál pár písní. Nebo umíš pár základních rytmů a nevíš, jak dál? Tento workshop tě naučí švihat paličkami tak, že budeš mít na další rok o práci postaráno!

Akustická kytara

Kytarou sbalíš holku/kluka. Kytara se hodí k táboráku i do táboráku, když si na pustém ostrově, kytarou dopádluješ do civilizace. Zkus tento kouzelný nástroj a nauč se základní techniku hry. Pokud už umíš akordy, tak ti chci říct, že akordy umí každý druhý. Proto přijď na tento workshop a posuň svou hru o level výš!

Elektrická kytara

Pořád nechtějí prsty na krku od kytary dělat, co bys chtěl? Nech si poradit, jak na to a posuň se ve své hře vpřed!

Klavír/Klávesy

Nech se okouzlit tímto jednoduchým nástrojem! Stačí zmáčknout „tlačítko“ a už máš tón. 3 „tlačítka“ = akord. Tak co, zkusíš to? Nebo Tě mačkání kláves už nebere? Zkus se poučit od někoho, kdo to umí a dostaň do své hry na klávesy novou šťávu!

Zpěv

Hlas má každý, ale ne každý umí opravdu zpívat – to je ten nejvzácnější dar, tak zvané zlato v hrdle. Chceš se naučit techniku zpěvu a naučit se ze sebe vyloudit ještě víc?

6. Audio-vizuální

Chceš se dozvědět, jak nazvučit kapelu, připravit aparaturu a obsluhovat techniku včetně projekce? Během workshopu se naučíš teorii i praxi! Poslední den Fulhausu si vše můžeš vyzkoušet naostro při Talentshow pod vedením našich zvukařů.