6. - 12.8.2022

Co je to Fulhaus?

Příměstský camp Fulhaus i Fulhaus Junior je čas plný zábavy, při které můžeš zdokonalit svou angličtinu nebo i sportovní, hudební a umělecké dovednosti. Tým lektorů tvoří rodilí mluvčí z USA nebo naši zkušení vedoucí. Letošní novinkou je i workshop francouzštiny! Pokud se chceš naučit základy nebo zdokonalit ve francouzštině, neváhej a přihlas se!

Fulhaus i Fulhaus junior začíná v sobotu 6. 8. 2022 v 9.00 hodin na zahradě KC Mojská – Slezská 874, Český Těšín. Registrace probíhá už od 8.00 hodin. V ceně campu jsou obědy, večeře, pitný režim, materiály pro výuku atp. Nocleh není součástí campu. Většina programu probíhá paralelně pro obě věkové skupiny. Více podrobností o programu Fulhaus Junior zde a pro Fulhaus zde. Po skončení programu účastníci odcházejí spát domů. Účastníky mohou rodiče vyzvednout po skončení na místě nebo domluvit s organizátory doprovod domů. Více podrobností se dozvíte po přihlášení. Organizátoři campu jsou křesťané z Křesťanského sboru Český Těšín.

Cena:

  • – při přihlášení na Fulhaus pro účastníky ve věku 13 - 19 let je 1500 Kč. Je možné uplatnit sourozeneckou slevu 250 Kč/os.
  • – při přihlášení na Fulhaus Junior pro účastníky ve věku 8 - 12 let je 1200 Kč. Je možné uplatnit sourozeneckou slevu 250 Kč/os.

Sourozenecké slevy je možné uplatnit i v kombinaci obou věkových kategorií.